Help Our Team & All Ukrainians to Protect Own Home Donate

Top 13 generátorů barevných palet

1.Coolors
2.Colorsafe
3.Color.Hailpixel
4.Colorhunt
5.Galactic.Ink
6.Colrd
7.Sipapp
8.0to255
9.Flatuicolors
10.Paletton
11.Colr
12.Javier.Xyz
13.Colourco

Firemní barvy mají sílu zvýšit pověst vaší značky o 80%, odlišit vás od konkurence a vytvořit důvěru zákazníků. Jaký je nejlepší způsob, jak vytvořit efektivní barevné kombinace s nulovými dovednostmi v oblasti designu? V tomto článku jsme sestavili hodnocení profesionálních online generátorů barevných palet pro stolní počítače a mobilní zařízení. 

1.Coolors

Coolors

Díky této chytré platformě můžete pomocí neuronové sítě vytvořit krásnou paletu barev. Můžete upravit odstíny podle teploty, sytosti, jasu a dalších parametrů. Konečný výsledek lze exportovat v libovolném vhodném formátu (PNG, PDF, SCSS, SVG). Hledáte kapku inspirace? Podívejte se na sekci s barevnými schématy na klíč a vypůjčte si nápady pro svůj projekt! Coolors je také k dispozici prostřednictvím mobilních aplikací pro iOS a Android. 

2.Colorsafe

Colorsafe

Použijte Colorsafe k optimalizaci svého webu podle pokynů pro přístup k webovému obsahu. Odešlete požadované barvy pro pozadí a písmo – a služba vygeneruje paletu přístupnou pro uživatele i se zrakovým postižením. Vyberte nejlepší možnosti a uložte je do svých oblíbených položek.

3.Color.Hailpixel

Color.Hailpixel

Tato služba se může chlubit intuitivní aplikací pro iOS. Vyberte barvu jedním kliknutím a upravte její odstín a jas. Můžete také těžit z funkce identifikace barev. Zaujala vás nějaká barva? Namiřte fotoaparát svého smartphonu na dotyčnou barvu – a aplikace identifikuje kód a název odstínu.  

4.Colorhunt

Colorhunt

Colorhunt nabízí otevřenou kolekci s tisíci palet připravených k použití. Službě důvěřují profesionálové z různých oborů, včetně obchodníků, grafiků, ilustrátorů a webových vývojářů. Palety můžete prohlížet podle kategorií (Nové, Populární, Trendy) nebo v náhodném pořadí. Uložte si své oblíbené barevné kombinace, spravujte svou osobní sbírku a získejte barevné kódy.

5.Galactic.Ink

Galactic.Ink

Tato služba s inteligentním barevným kolečkem je ideální volbou pro náročné uživatele. Nabízí působivý výběr pokročilých nástrojů, které vám umožní dělat s vaší paletou barev zázraky. Můžete si vybrat různé typy barevných schémat (analogové, doplňkové, triády, tetrady atd.), Barevné modely (RGB nebo RYB), světlé nebo tmavé pozadí pro váš web a mnoho dalších. Exportujte hotovou kombinaci do Illustratoru nebo Photoshopu.

6.Colrd

Colrd

Pokud sníte o okouzlující paletě barev, s Colrdem nemůžete nic pokazit. Tato platforma obsahuje snadno ovladatelné menu, které je ideální pro začátečníky. V sekci „Objevit“ najdete obrázky zachycené do barev. Zde můžete najít doslova vše, od úchvatných obrazů Van Gogha až po originální díla moderních fotografů. Řadit grafiku podle kategorie nebo zobrazit v náhodném pořadí. V sekci „Vytvořit“ vyberte jeden odstín, vytvořte celou paletu nebo vytvořte okouzlující přechod.

7.Sipapp

Sipapp

Sipapp, který je kompatibilní s desktopy i zařízeními iOS, je to placená online služba pro vytváření, správu, úpravy a sdílení barevných kombinací. Během vašeho tvůrčího procesu můžete vidět své nově vygenerované palety na bočním panelu a porovnávat tak různá schémata. Navíc Sipapp obsahuje chytrý nástroj, který převádí barevná schémata do 24 formátů pro web i obrazovku.  

8.0to255 

0to255

 0to255 e velmi jednoduchá služba s jednou základní funkcí. Designový troubové budou v úžasu! Vše, co musíte udělat, je vybrat barvu z mřížky nebo zadat její kód do vyhledávacího pole. Tato služba vám nabídne desítky odstínů, od světlých po tmavé. Klikněte na požadovaný odstín a zkopírujte jeho kód.  

9.Flatuicolors 

Flatuicolors

Flatuicolors nabízí 280 úžasných odstínů pro branding, prezentace, reklamu a další účely. Navíc můžete využít 14 designových palet. Zkopírujte kód odstínu, který vás zaujal, a použijte jej, jak chcete.

10.Paletton

Paletton

Paletton je výkonný online generátor barevných schémat s barevným kolečkem a mnoha funkcemi pro zkušené uživatele. Vyberte si barevné schéma a upravte jej tak, abyste získali nezapomenutelný výsledek! Také můžete zkontrolovat, zda je vaše barevná paleta optimalizována pro potřeby barevně slepých uživatelů.   

11.Colr

Colr

Tato inovativní služba zve uživatele, aby si pohráli s barvami a barevnými schématy. Určitě se vám bude líbit nástroj, který vám umožní rozloži jakýkoli obrázek do jednotlivých barev. Můžete také zadat název barvy a získat mapu asociací souvisejících s tímto odstínem.  

12.Javier.Xyz

Javier.Xyz

Toto je další intuitivní platforma pro vytváření vyvážených barevných schémat. Zadejte své hlavní a další odstíny, vyberte způsob jejich míchání a vyberte hodnotu průhlednosti. Pokračujte v experimentování, dokud nebudete s výsledkem spokojeni!

13.Colourco

Colourco

Colourco vám umožňuje spravovat barvy jedním pohybem prstu. Vyberte správné schéma, od černobílého po tetrádní. Zobrazte možnosti a uložte kombinace, které se vám líbí. Jedinou nevýhodou je, že nemůžete filtrovat schémata podle barev.  

Už jste si vybrali barvu pro svou značku?

Vytvořte si svou vlastní firemní identitu pomocí Logaster!

Závěrečné myšlenky

V dnešní době, abyste mohli vytvořit značku pro svou firmu, tak nemusíte utrácet tučný rozpočet za profesionální designéra. Využijte výhody inteligentních generátorů barevných schémat a vytvořte pro svou společnost úhlednou paletu barev. Nevíte, kde začít? Začněte logem, které je základním prvkem identity vaší značky. Výrobce loga Logaster nabízí pokročilé funkce pro generování vlastního znaku za méně než 5 minut. Logaster vám také pomůže vytvořit další prvky značky, včetně firemních barevných palet, fontů, vzorů atd.

Aktualizováno Posted inObecné
author_image

Specialistka na marketingový obsah v Logaster. Podnikání zná od A do Z a ráda se s ostatními podělí o své znalosti. Nadšeně píše o úspěšných příbězích slavných značek. Dělá rozhovory s hlavními klienty Logasteru.

Kompletní balíček identity značky

Použijte tvůrce loga Logaster pro rychlé nastartování vaší společnosti. Napište název vaší firmy a získejte profesionální balíček pro značku za 60 sekund! Vyzkoušejte nás — je to snadné!

At least 3 characters long.