Help Our Team & All Ukrainians to Protect Own Home Donate

50+ darmowych pomysłów na nazwę firmy

Najczęściej spotykanym rodzajem logo, stanowiącym do 70 procent wszystkich tworzonych logo, jest logo zawierające nazwę firmy. Patrząc na takie logo, klienci mogą zobaczyć zarówno symbol, jak i nazwę swojej marki. Aby stworzyć zrównoważoną kombinację obrazu i tekstu, możesz potrzebować pomocy profesjonalnego projektanta. Ale to nie jedyny sposób, aby osiągnąć ten cel. Jak stworzyć logo wysokiej jakości i wymyślić unikalną nazwę dla swojej firmy? Na to pytanie odpowie poniższy artykuł!

Znaczenie właściwej marki

Jesteśmy głęboko przekonani, że nazwa wybrana dla Twojej marki może wpłynąć na sukces Twojej firmy. Jest dużo elementów do rozważenia. Nazwa firmy powinna być nie tylko unikalna (co stanowi wyzwanie samo w sobie), ale powinna również pasować do dziedziny działalności.

Równie ważnym zadaniem jest wymyślenie łatwego do zapamiętania słowa lub wyrażenia, ponieważ klienci nie będą spędzać czasu na próbach przypomnienia sobie nazwy marki. Musi być chwytliwe i wywoływać pozytywne skojarzenia. Nowi klienci nigdy nie zapłacą za coś, czemu nie ufają w 100 procentach.

Jeśli nie możesz zdecydować, jak nazwać swoją firmę, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Poniżej znajduje się lista nazw darmowych logo. Nie wahaj się ich używać, jeśli tylko chcesz! Pośpiesz się albo ktoś inny zgarnie Twoją wymarzoną markę!

Darmowe pomysły na logo firmy

CaratchCaromniStepeggCaraipi
NetelectraCafeseaCafefireWoodtap
ReelectraCafejarCafemirrorElectra
The Car GroupBestofstepEnginecafeNuelectra
CarerSoftdudeWoodcellTargetwood
CardecuStephqSweetwikiHubwood
WowstepRregetTelesweetWoodoffers
SteploopCarrochCabinsoftElectraall
CarceagRanchsoftSoftjunky Woodrace
Titanicpower TrycupGoldalphaZippyhigh
LeaderhighHerowildTimeneoVipever
FunvitaNextwavefashionSafetyvitaVitaprofessional
SurfacefashionHugecakeMorenovaJoyprofessional
AvailgoldPrimalteamWinnereliteRightelite
MeeliteDayneoNovageniusOnlynova
FirstwizPitchlookMaximateamRoyalprimary

Innym skutecznym sposobem na stworzenie sprytnej nazwy dla Twojej nowej marki jest wykorzystanie internetowych generatorów nazw zasilanych przez AI. Znajdziesz dziesiątki platform do tworzenia logo dla odbiorców w języku angielskim i rosyjskim. Poniżej przedstawiamy kilka sprawdzonych platform, z których korzystanie jest wręcz czystą przyjemnością.

Popularne generatory nazw biznesowych

Przeglądaj za darmo najlepsze usługi, które pomogą Ci wybrać odpowiednią nazwę dla swojej przyszłej firmy. Dodatkowo możesz sprawdzić, czy nazwa domeny jest dostępna do rejestracji.

Shopify

shopify name generator

Znana na całym świecie platforma e-commerce oferuje wygodne narzędzie do generowania nazw firm. Generator Shopify umożliwia wyszukiwanie oryginalnych kombinacji słów (w oparciu o dziedzinę działalności) i sprawdzenie dostępności nazw domen.

Business Name Generator

businessname generator

Ta prosta, ale funkcjonalna strona internetowa wygeneruje tysiące potencjalnych marek na podstawie podanych słów kluczowych. Filtruj wyniki według kategorii (krótkie, biznesowe, techniczne, nowoczesne, itp.), sprawdź, czy wybrana opcja jest dostępna i zapisz ją!

Po wybraniu odpowiedniej nazwy firmy nadchodzi czas, aby umieścić ją na eleganckim, stylowym logo!

Jak utworzyć logo zawierające nazwę firmy

Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej to nie spacer po parku. Początkujący przedsiębiorcy muszą brać pod uwagę wiele rzeczy, od znalezienia dochodowej niszy rynkowej po uzyskanie licencji na poszukiwanie wiarygodnych partnerów biznesowych.

Po wybraniu nazwy marki musisz rozpocząć pracę nad strategią pozycjonowania marki. Jeśli chodzi o projektowanie symbolu firmy, najlepszym wyborem będzie kreator logo Logaster. Logaster pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy!

Logaster home page

Identyfikacja wizualna jest najważniejszym aspektem promocji biznesowej. Dzięki silnemu wizerunkowi możesz sprawić, że Twoja firma będzie bardziej zauważalna i atrakcyjna dla grupy docelowej.

Ponadto unikalna tożsamość firmy przedstawia pomysły i wartości firmy, poprawia wizerunek marki i przenosi kampanie reklamowe na nowy poziom.

Wraz z logo i nazwą firmy, spójna tożsamość firmy zawiera istotne elementy, takie jak paleta kolorów, typografia, itp. Dodatkowo, możesz stworzyć kompletny zestaw tożsamości marki, który obejmuje wizytówki, papier firmowy, kalendarze, koperty i inne przedmioty korporacyjne.

Duże firmy wydają ogromną ilość pieniędzy na swoją tożsamość korporacyjną i korzystają z usług znanych biur projektowych. Jednak początkujący przedsiębiorcy często nie mogą sobie pozwolić na taką formę usług. Prowadzi to do poszukiwania alternatywnych sposobów tworzenia swoich korporacyjnych projektów. W tym miejscu wchodzą w grę narzędzia do projektowania graficznego.

Najlepszą rzeczą w generatorze logo online jest to, że nie potrzebujesz żadnych specjalnych umiejętności, aby opanować jego działanie. Dzięki Logaster możesz wybrać gotowe logo lub stworzyć je od podstaw, korzystając z funkcji platformy. Wystarczy wpisać nazwę firmy, wybrać branżę i przeglądać setki wspaniałych zdjęć. Edytuj wybraną opcję (czcionkę, kolor, ikonę, tekst) i pobierz ją na swój laptop w dowolnym formacie (PNG, PDF, JPEG lub SVG).

Logaster – projekty logo generowane z nazwami

logaster logos success

Większość firm umieszcza swoją nazwę na swoich symbolach i jest to słuszne posunięcie. Jako główny element tożsamości marki, logo z nazwą firmy może mieć duży wpływ na projekt.

Czy masz pomysł na swoje przyszłe logo?

Logaster oferuje ogromny wybór ikon w różnych stylach. Przejrzyj naszą niekończącą się bazę i wybierz najlepsze logo dla swojej marki!

Mamy nadzieję, że nasz artykuł przybliżył Cię do Twojego wymarzonego logo, które sprawi, że Twój biznes nabierze blasku!

author_image

Specjalistka do spraw Marketingu Treści Logaster. Zna tę branżę, jak własną kieszeń i chętnie dzieli się swoją wiedzą. Pasjonuje się opowieściami na temat sukcesów znanych marek. Obsługuje największych klientów Logaster.

Pełen Pakiet Tożsamości Marki

Generator logo Logaster przyśpieszy wprowadzenie twojej firmy na rynek. Wpisz nazwę swojej firmy, by już po 60 sekundach, przeglądać gotowe projekty! Sprawdź sam - to dziecinnie proste!

At least 3 characters long.